Від 3 березня запускаємо проєкт «Освітнє серце Львова». Він присвячений 360-річчю від Дня Народження Львівського національного університету імені Івана Франка. Серія програм вбере у собі різні цікавинки та особливості роботи вже існуючих одиниць університету. Це, зокрема, 19 факультетів, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, 3 коледжі, 7 науково-дослідних інститутів, 6 музеїв, Астрономічна обсерваторія, Ботанічний сад, Наукова бібліотека, а також низка наукових об’єктів.
 
Зустрічаємо весну з історичним факультетом Львівського національного університету ім. Івана Франка. Як випускники влпивають на державотворчі процеси України та хід навчання сьогодні слухайте в матеріалі.
Гості студії: декан факультету Степан КАЧАРАБА та проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка й кандидат історичних наук Володимир КАЧМАР
Ведуча: Юлія Бокатенко
Університет – це в першу чергу люди. Саме живе спілкування в навчальному закладі формує особистість. Отож як відкривають і надихають у ЛНУ ім.Івана Франка, слухайте в матеріалі.
Гість: декан філологічного факультету, професор кафедри української фольклористики імені академіка Філарета Колесси Пилипчук Святослав
Ведуча: Марія Лугова
Інтерв‘ю з деканом хімічного факультету в рамках програми «Освітнє серце Львова» – Григорій Дмитрів
Ведуча: Юлія Бокатенко

Контакти

Телефон

+380 (67) 767 40 26

Адреса

м. Львів Львівська область
вул. Князя Романа, 12
79000
Переглянути на карті

Графік

пн-пт: 10:00–17:00
сб-нд: Зачинено

Радіо Незалежність © 2024. Всі права захищено.